O blogu

W 2001 roku w Libanie, podczas udziału w międzynarodowym konkursie Miss Europy ,z wielkim zaciekawieniem podglądałam efekty pracy światowej sławy stylistów pracujących nad wyglądem Miss Francji . Już wtedy wiedziałam, że na zmianę wizerunku mają ogromny wpływ profesjonaliści z branży modowej . Przekonałam się o tym również na swoim przykładzie, kiedy podczas siedmioletniego pobytu we Francji, zmieniono również mój look !Miałam wówczas przyjemność pracować z najlepszymi stylistami, wizażystami, kreatorami mody czy fotografami. W Paryżu i Cannes wiele się nauczyłam i  chciałabym teraz przekazać zdobytą wiedzę i doświadczenie osobom odwiedzającym mój blog modowy lub korzystających z  moich porad doradcy wizerunkowego.

Chciałabym zaprezentować Wam stylizacje eleganckie i zachęcić Was do wyglądu z klasą ,nawet w strojach  kategorii Night Party, Family czy Sport.

Przesłaniem mojego bloga modowego jest zainspirowanie Was do polubienia i skorzystania z proponowanych przeze mnie stylizacji. Mam nadzieję ,że  odnajdziecie w nich swój styl ,właśnie to jest moim celem.

Sama jestem młodą mamą, mam 6-letniego synka Rayana i doskonale wiem jak trudno jest wrócić po porodzie do dobrej formy zarówno pod względem dobrego samopoczucia jak i wyglądu. Często z powodu zmiany w figurze tracimy poczucie wartości i wiarę w swoją atrakcyjność .Mój blog adresuje więc także młodym mamom i wszystkich kobietom, które potrzebują wsparcia i motywacji aby odzyskać pewność siebie. Sposób w jaki się ubieramy ,świadczy o tym ,czy jesteśmy zadowolone ze swojego ciała a od tego, co nosicie zależy nasze samopoczucie. Przecież zasługujecie na to, by każdego dnia czuć się fantastycznie. Prowadzenie bloga, jest moją formą pomocy wszystkim zainteresowanym…

A zatem serdecznie zapraszam do regularnego odwiedzania mojego bloga modowego.